.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

neljapäev, november 27, 2014

Ringvaade vaatas meil ringi

Täna käis saate Ringvaade võttegrupp meie juures ringi vaatamas. Saade on eetris millalgi järgmisel nädalal.

Rääkisime maaelust, mu uuest raamatus "Minu ilus elu maal", Herlendi Soomes töötamisest ja seega pere lahusolemisest, lastest, loomadest... ja üldse kõigest. Tagant järgi tarkusena õppisin, et pean aeglasemalt rääkima hakkama ja mõttepausid on ka kaamera ees lubatud. Aga noh, eks iga kogemusega õpin.

Õues käisime ka ringi. Mathias otsis jää seest dinoauruste luid. Maria teatas, et issi töötab tal Soomes, aga ta ise on töömees, kes teeb tööd :) Joosep rääkis saatejuhiga minust kaugemal, seega ma ei teagi, mis oli tema sõnum Eestimaale. Kuna algul filmisime õues ja see oli nii lihtne ja loomulik, siis intervjuu ajaks oligi mul pea tühi. Nii läks väga kaua aega, enne kui maaelu rasked asjad meelde tulid :) Aga no vaatame ära, mis saatesse läks ja siis ma keerutan ja vabandan siin edasi:)

Raskuste ja valukohtade meenutamine oli raske, sest igapäevaselt ma ju samuti neile ei keskendu. Kui midagi on keerulist, tuleb see lahendada ja edasi liikuda. Ma tean, et halbu asju soovitakse kuulda, kuid ju ma ei oska neist nii rääkida. See ei tähenda, et kõik alati hästi oleks, aga head asjad on need, mis aitavad edasi elada. Pealegi on meil igapäevaselt nii kiire, et kui mingi aeg sellest veel halbadele asjadele kulutada, siis... oleks veel vähem aega.

Mingil hetkel võtsid lapsed filmimise üle ja leidsid kaameraga nii emme kui kaameramehe üles. Ise olid õnnelikud