.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

pühapäev, oktoober 19, 2014

Veel 2 nädalat poolüksikemandust

Herlend on nüüdseks ära olnud 4 nädalat... kuu aega... aga noh, kes neid päevi ikka loeb ;) Ainult meil on lastega seinal kalender, kus on ristike iga möödunud päeva kohta ning ring oktoobrikuu viimasel päeval- täpselt nii kaua peame veel ootama!
Tegelikult on aeg läinud märkamatult. Kiire on kogu aeg. Nagu ka varem. Aga see on teistsugune kiire. Pingeline kiire, sest tean, et vastutan laste eest kogu aeg üksi, peale selle maja- ja loomapidamise tööd, millest palju tegi Herlend ja lisaks ju veel mu enda (arvuti)tööd. Nelja lapse ja majapidamisega üksi polekski üldse keeruline olla. Kuid ma olen ju see, kes usub, et üksinda kõige eest vastutades jõuan nelja lapse kõrvalt veel endises ja suurenevas mahus kirjatööd ka teha :) Ja ehitada. Veidi jõuangi. Lapsed on pikalt terved olnud ja seega palju lasteaias käinud. Kui mu järgmine raamat valmis saab, luban neile jälle rohkem koduseid päevi. See juhtub paari päeva pärast.

Nii et veel 2 nädalat poolüksikemandust. Seekord siis kokku 6 nädalat järjest! Ja mis siin vinguda- raha pärast sai see otsus tehtud ning Herlend teenib nädalaga rohkem, kui siin terve kuuga.

Herlendi seekordne koduvisiit sai määratud, kuna siis on Libatse ralli, Mathiase rühma isadepäeva üritus, isadepäev, Halinga valla beebipäev (Christian saab hõbelusika) ja minul paar koolituspäeva. Tuleb teguderohke nädal!