.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

pühapäev, oktoober 21, 2012

Saabusid esimesed Kihnu maalambad!!!


Tänasest algas meie talus uus ajastu. Nimelt saabusid Kati juurest Soone talust meile meie esimesed kolm Kihnu maatõugu utte- Omariigitar, Aprill ja Ketter.

Lambakasvatus on meil ammu mõttes olnud. Aga no seda millalgi...tulevikus... sobival ajal... Nüüd aga seoses järjekordse talvega tekkis järjekordselt mure, et mis meie kanadest saab. Eelmise talve veetsid nad Märjamaal, aga nüüd tahaks ikka suuta kõik meie talu elanikud meiega hoida. Nii oligi vaja kanadele radiaatorit ja otsus sai tehtud- lambad tulevad nüüd ja kohe!

Ja tulidki!

Koos nendega saabus minu jaoks täna kuidagi kummaline rahu. Ma ei teadnud enne isegi, et ma rahutu oleks, kuid peale rahu saabumist sain sellest aru ;) Igatahes jäi mulje, täpselt nagu lambad oleksidki veel puudu olnud. Loomulikult ei jää need loomalapsed meie jaoks viimasteks, kuid hetke täiusele olid nad küll täiuslik lisa :)

Tänud Soone talu perele meie kogukonna uute liikmete ja mõnusa laupäevase pärastlõuna eest!

Kati kirjutas vanast tõdemusest, et majas võiks alati üks titt olla. Ta olevat sellele värskendust saanud ka meie Mariat süles hoides. Selle mõtte ja lammastest saabunud rahuga jalutasin täna küülikupuuride vahel ringi ja mõnulesin- paar pesakonda küülikuid on umbes kuused ja viimastel päevadel on mitu uut pesakonda sündinud. Ehk siis mõnus lastetuba jälle.