.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

teisipäev, mai 15, 2012

KIA tagastamine

Nüüdseks läbi tehtud ka protseduur, mis vist enamusele võõras. Nimelt liisingu auto tagastamine. Ehk siis et enamasti inimesed, kes võtavad liisingu, jätkavad seda ja hakkavad muudkui autosid vahetama. Mina võtsin omal ajal liisingu auto, sest muudmoodi polnud võimalik, kuna ise autot remontida ei osanud ja pidevalt oma vana autoga tee ääres olla polnud tore. Nüüd mul kodus tore ja tark mees ning kasutatud auto pole enam probleem.

Seega saigi otsustatud, et seoses liisinglepingu lõpetamisega anname auto tagasi. Oleks teadnud, et see niiiiiiiiiiiiiii keeruline on, siis poleks omal ajal liisingut võtnudki. Esiteks- suhtumine! Nii kui teatasime, et ei soovi jätkata, muutusime headest klientidest kohe vaenlasteks. Ei saanud vastuseid ja peale selle keegi nagu ei teadnudki, et mida on vaja, kelle poole peaks pöörduma ja mis on nõuded. Teiseks- lõpuni välja ei teadnud, kui kalliks kogu see protseduur läheb. Näiteks viimaseks piisaks oli see, et viimasel päeval tegime 100€ eest keemilise pesu, nagu nõutud. Sõitsime sealt otse salongi autot tagastama ning salongi juhataja suutis selle kohta ka vinguda, et keemiline puhastus on halvasti tehtud. Pakkusime siis, et viime kohe sinna tagasi, kui ei sobi! Siis arvas juhataja, et pole ikka vaja ja eks laseb oma inimestel üle teha.

Ma ei saa aru- kui pole vaja korda teha, milleks siis vinguda!!!!! Igatahes minu jaoks üks mega-ebameeldiv kogemus. Iseenesest peaks see ju normaalne osa autoostust olema, eriti kuna leping oligi ju selline tehtud. Aga KIA esinduse inimeste poolt jäeti mulje, et oleme mingid muidusööjad või kasu tagaajajad, kuna tahame lepingu lõpetada!!!