.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

kolmapäev, jaanuar 25, 2012

Blogimise paus

Ega meil siin vahepeal kiirus maha pole läinud ja tegemisi ikka palju. Seega ka blogimine viimasel ajal kuidagi nukralt tahaplaanile jäänud. No eks üks põhjus see, et vabadel hetkedel olen püüdnud lugeda või enda raamatuid kirjutada. Mitte-vabadel-hetkedel on sehkendamised laste ja loomade ning majaga. Eriti praegusel ajal on igapäevaseks tegevuseks võitlus külmaga... või noh toasooja saavutamisega. Hommikuti on tavaline, et köögis on vaid 10 kraadi ja elutoas 15 kraadi sooja. JA siis hakkab kiire kütmine.

Aga kütmine oligi üks asi, millest ma unistasin, kui veel maal ei elanud- et kui on külm, saan ise minna ja tuua puud ning teha elava tule ahju. No ükspäev tahtis Mathias tuppa ka elavat tuld teha, kui püüdis ahjuukse sees oleva augu kaudu paberit ahju toppida... aga no osa läks ahju ja osa jäi välja. Seega ei juhtunud lõpuks midagi.

Kuuse talu küülikufarmi kodukal olen suutnud ajakohasena hoida pesakondade ja müügi info. Farmis pole ka hetkel kõige lihtsam- kui varem võttis kogu toitmine-jootmine aega 1 tund päevas, siis nüüd u 2-2,5 tundi. JA seda kõike jootmise ja külmunud uste pärast.

Seega meil, kes me esimest talve omas kodus oleme, on vedanud, et PÄRIS talve pole nagu olnudki sel aastal.