.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

laupäev, juuli 09, 2011

Laagris

Homsest oleme koos Mathiase ja Joosepiga viieks päevaks Pärnu Praostkonna kristlikus lastelaagris Uulus. Minul on jällegi pidada muusikatunnid ja piiblitunnid ühele rühmale. Seekord ma ikka natuke kardan seda laagrit, kuna üks asi oli vaid Mathiasega laagris olla, aga nüüd üksinda kahe lapsega... see vist pole kõige naljakam. Aga no loodetavasti seal lapsehoidjaid jätkub :)

Iseenesest on Uulu laager üks nendest tegemistest, millel on aastaid olnud kindel koht mu suveplaanidest. Aga varsti peab vist leppima, et kahe lapsega ja loomakarjaga ei saa enam sama elu elada, nagu üksi elades. Sellegi poolest olen jätkuvalt seda meelt, et laste saamine ei peaks tähendama seda, kõik eelnevad tegemised tuleb kõrvale jätta, vaid pigem peaks tõesti suutma koos lastega normaalset elu edasi elada. Lastega koos peaks ettevõtmised veel vahvamad olema, mitte lapsi ei saa näha kui takistust elamiseks.