.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

kolmapäev, jaanuar 26, 2011

"Selles ju elu mõte ongi!"

Käisime eile Endlas "Isa" etendust vaatamas. Jan Uuspõld peaosas. Tema varasemate tegemiste põhjal on mul selle mehe kohta "väikeste eelarvamustega suhtumine" tekkinud, aga Karini käsul tuli näidend ära vaadata.

Hmm, iseenesest oli see lihtsalt noore pere reality-show :-) Naljakas oli küll, aga lõppkokkuvõttes meil see kõik ju läbi tehtud :) Rasmus küll küsis vahepeal kõrvalt, et "kas see on võimalik?" jne ja Herlend siis muudkui noogutas.

Aga eks tegelikult on kõik need raamatud ja näidendid jms, mis meile meie oma tegemised ette näitavad, väga head. Selle sees elades tundub, et "appi, see juhtub ainult meiega!". Aga kui asi laval ette mängitakse, siis järelikult ei saa me ikka ainsad olla :)

Teistpidi kui tõesti enne lapse saamist näed etendusest, et asi nii hull ongi... siis "sellepärast me välja suremegi!" :)

Ei tahaks küll lõppu ära rääkida... aga mulle meeldis, et etendus lõppes nii, nagu ma ise asjast aru saan: SELLES JU ELU MÕTE ONGI!

Nüüd siis värskendav meeldetuletus sünnitusest ja beebi esimestest elukuudest üle elatud ja ootame, millal meie oma reaalne praktika jälle pihta hakkab! :)