.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

neljapäev, jaanuar 06, 2011

Head uut aastat!

Head uut aastat kõigile!!!

Viimased nädalad on olnud sama tegusad kui kõik eelmised!
Püüan veel kiirelt lugeda, kirjutada ja muid projekte teha, et peale titabeebi sündi olla valmis mõningaseks pausiks. Peale oma seniste projektide üritan nüüd hakata juhendaja juhendamisel oma magistritööst teadusartiklit kirjutama. Kui hästi läheb, siis mõne kuu pärast ehk on miskit valmis. Üldiselt on see täiesti uus mõte ja kogemus minu jaoks ning mul pole õrna aimugi, et kas saan sellega hakkama.

Täna sai lõpetatud Videviku saaga kolmas raamat "Päikesevarjutus". Arvamus kirjas ikka mu lugemisblogis!

Eile käisime Mathiasega linnas ja ostsime titabeebile voodi ääre ning voodiriided. Samuti pesin täna lõpuks kõik pisikesed riided ära ja koos Mathiasega panime need kuivama ka. Naljakas on vaadata, kuidas Mathias saab täitsa aru, et mis on titabeebi asjad ja talle jääb kõik jutt meelde... aga samas arvan, et tegelikult on ta täitsa hämmingus, et mis titast me Herlendiga muudkui räägime. :)

Üldiselt hakkavad ka muud asjad juba ostetud saama. Mathiase uus voodi peaks ka järgmisel nädalal kohale jõudma. Raha kulub ikka ilusti :)

Nii et mõned nädalad veel oodata ja siis on juba täitsa teistsugune elu jälle... aga eks me saame hakkama! Siiani ju kõigega toime tuldud, mis edaspidigi üle jääb! :)