.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

esmaspäev, november 29, 2010

Palju õnne, Mathias!


Meie väike pere!

Tegelikult ei usu ma siiamaani, et sellest on juba 2 aastat möödas! Nimelt sai siis meie pisipoja täna 2-aastaseks. Eile sai lasteaia saalis selle auks ka väike pidu maha peetud. Suur tänu kõigile, kes kohale tulid!!! Hea oli teid kõiki näha.

Kuna Mathiasel on viimane nädal magamine täitsa sassis, siis peo alguse magas ta ilusti maha. Lõpuks pidin ta üles ajama, seega kohale jõudes oli poja natuke unesassis ja ei saanud aru, et mida nad kõik tahavad. Kui kõik aga õnnitlema hakkasid, siis naljakas oli vaadata, et mõne aja pärast tuli "sünnipäevalapse-professionaalsus" sisse- kui algul püüdis igasse kinkekotti sisse vaadata, siis mõne aja pärast õppis selgeks, et kotid tuleb vastu võtta ja seljataha hunnikusse panna ning siis uuesti järgmiste õnnitlejate poole pöörata.

Peale sünnipäeva kordas muudkui kodus, et "palju õnne- aitäh!"
p.s. rohkem pilte minu facebooki albumis!Peale külaliste lahkumist- "Puhkama lähen!" (jah, tõesti ta ütles nii ja ma ei tea, kust ta selle lause võttis)


Kingiraamatuid uurimas!Lõpuks anti süüa kah!