.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

kolmapäev, november 03, 2010

Ajagraafikud sassis

Ma avastasin, et peaks hakkama siia tihedamini Mathiase tegemistest kirjutama. Ma pean küll siiani tema beebiraamatut, aga sinna ei mahu eriti midagi ja tegelikult oli see ju mõeldud vaid esimeseks aastaks.
Viimaste päevade uueks oskuseks on tulnud kujutletavad mängud. Vähemalt mina pole seda eriti varem tähele pannud. Eile "võttis" poja ajalehest traktoreid ja "sõi" neid. Täna võttis voodist piima ja suppi hobusele (kes teeb muu-muu ja on tegelikult dinosaurus)ning hobune siis sõi neid käru seest, nii kaua kuni tal kõht täis sai.

Viimasel ajal on tulnud... või pigem kadunud lauakombed! Ilge võitlus on iga kord, et ta piimaga ei luristaks ja toitu lusikaga ei patsutaks, vaid et need ikka korralikult suhu jõuaksid (mitte laua alla Rotsule.

Peale kella keeramist pole me oma ajagraafikuid ikka veel korda saanud. Poja on enne lõunat ja õhtuti nii väsinud, aga eile tõusis kl 6 ja täna... 5.20 hommikul!!! Seega läksin talle ka lasteaeda varem järgi, sest viimased korrad on ta nii väsinud olnud, et kui järgi lähen, siis nutab! Ja selleks ma küll ju oma last lasteaeda ei pane, et ta seal nutaks. Täna saingi väga rõõmsa ja õnneliku lapse kätte! :)

Tänasesse päevaplaani mahub veel muusikakool... ja äkki jõuan ise ka veel veidi tööd teha! :)