.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

teisipäev, august 24, 2010

Kiired ajad on produktiivsemad!

Kuna täna öösel tuli meile külaline, siis eile õhtul toimus suur koristus... tervelt pool tundi. No arvutituba tuli korda teha, mis tähendas, et mina pidin ennast oma suurtest paberimägedest läbi närima.
Ma leidsin terve hunniku ajakasutamise nimekirju. Nimelt terve eelmine kevad oli nii kiire, et iga nädala algul ja tihti ka igaks päevaks tegin nimekirja asjadest ja töödest, mis tuleb sel päeval ära teha. Isegi poolaasta tegevuse plaan oli olemas. ja see polnud nalja pärast, vaid tõesti oligi nii kiire, et kui asju ei planeerinud ja tähtaegu endale paika ei pannud ja neid ei järginud, siis oli jama. Nimelt asju oli nii palju korraga kaelas, et kui üks töö hilines, siis olin hädas kohe ka teistega.

Lõppkokkuvõttes on hea tõdeda, et põhimõtteliselt said kõik asjad tehtud. Ise ka enam aru ei saa, et kuidas. Ma olen nüüd 2 kuud täiesti lebotanud ja selline elutempo tundub endale ka hullumeelne.

ja siis üks armas peaaegu-sugulane ütles, et ta saab aru, miks ma tüdinenud olen, sest mul on kodus kindlasti nii igav ja üksik olla :D :D :D Ta soovitas mul endale tegevusi juurde otsida, et siis oleks elu ilusam! :P

Kusjuures nüüd on viimastel kuudel olnud mul mõned järgmised tegemised, mis tuleks ära teha... aga need ei saa sugugi tehtud.

See on ikka õige, et kes teeb, see jõuab. Ja kui sa tahad, et midagi tehtud saab, siis anna see inimesel, kellel on kõige kiirem- tal on töömeeleolu juba sees ja saab asjaga kiiremini hakkama kui mõni "kohalseisev" töötaja.