.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

neljapäev, november 19, 2009

Kiired ajad... hästi kasutatud ajad!

Nagu näha on vahepeal nii kiire elamise periood olnud, et blogimine täitsa unarusse jäänud.
Mis toimub?
- käin korralikult koolis! Teine ehk viimane magistriaasta hakkab poole peale jõudma. Ilgelt palju kodutöid. Õhtuti ja öösiti teen... ja vahel päeval ka. Ning Tartu Ülikoolist võtan jätkuvalt religioonipedagoogikaga seonduvaid aineid, et järgmisel aastal religioonipedagoogika magistrit alustada.
- igal neljapäeval toimub meil nüüd perekohvik!!! Kõik Halinga valla koolieelsed lapsed koos vanematega väga oodatud!
- Mathiasega käime jätkuvalt igal esmaspäeval ja kolmapäeval muusikakoolis 1-2-aastaste laste ringis. Talle väga meeldib! Mulle ka! :)
- iga nädal on lauluansambli proovid. Sel aastal anname varsti juba väikese koori mõõdu välja ning järgmisel suvel läheme kiriku laulupeole!!!
- päris mitu volikogu istungit on ka olnud. Mind valiti sotsiaalkomisjoni aseesimeheks. Muidu ikka lihtsalt volikogu liige.
- käsitööringis püüan ka käia. Aga seda siis, kui keegi Mathiast hoiab ja enne jõuan kodus ka midagi kududa. Mathiasega see lugu, et seal ta kipub kaminasse ronima ja nii ma ei saagi midagi kaasa teha.
- Viimasel ajal oleme mitu korda mängudega tegelenud :) No et "Eesti" ja kõik need muud jutud :) Täitsa vahva!
- kirikus ikka käin ka, kui Mathias ei maga sel ajal.
- ühtteist püüan lugeda... aga väljaspool koolitöid polegi viimastel kuudel midagi eriti jõudnud kätte võtta.
- mälumängu käin ka mängimas, ikka koguduse võistkonnas. 13.reedel läks meil küll väga hästi. Nii hea, et usklikke ebausklik päev ei mõjuta :P
- kirjutasin viimastel öödel valmis lühikese kodutöö surmast ehk arusaam surmast ning matmise põhjused ja matmisviisid läbi aegade. Avastasin, et ma ei tea ikka surmast tegelt midagi. Kes meist teaks? Me võime vaid arvata, aga need kes teavad, ei saa meile öelda ja meie saame täpsemalt teada alles siis, kui meie ei saa enam kellegile öelda.


Ja nii lähebki aeg nii kiiresti! Õhtuti on hea tõdeda, et vahva on olla mina! :-)

1 Arvamused:

  • At 11:21 PM, detsember 19, 2009, Blogger Marko said…

    Tee mida soovid ja kuidas tahad. Kuid ülepingutamine ja mitmes kohas rabelemine rikub kõik seal hulgas ka inimese ära :(

    Uueks aastaks soovitus: Võta rahulikumalt!

    Marko

     

Postita kommentaar

<< Home