.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

esmaspäev, september 14, 2009

Perekohvik Pärnu-Jaagupis

12.septembril saime lõpuks hakkama esimese perekohviku üritusega Pärnu-Jaagupi lasteaias. Korraldajate poolelt- Regyta on üks tubli, kes mind ka kaasa kutsus ja teised toredad inimesed, kes olemas olid.
Tegemist on vabatahtlikkuse alusel toimiva süsteemiga, kus anname kuni 3-aastaste laste vanematele võimaluse kokku tulla ehk korraldame nö kohvitamise pärastlõuna. Igal korral loodame kutsuda kellegi meile midagi huvitavat rääkima, kuid samas jätame ka aega omavahel suhtlemiseks. Lapsed saavad samal ajal mängida. Perekohvik on üks osa perekeskusest, aga ülejäänud perekeskuse funktsioonide väljatöötamisega läheb kauem aega.
Pikemalt kirjutan kogu üritusest oktoobri algul ilmuvas Valla Teatajas.
JÄRGMINE PEREKOHVIK ON 17.OKTOOBRIL KELL 12-14 !!!

Mida rohkem lapsi ja lapsevanemaid osaleb, seda uhkem ja seda lihtsam on teha tulevikuks plaane niiviisi, et suudaksime pakkuda piisavalt palju kõigile lapsevanematele! Kes tahab enne osalemist asja kohta rohkem teada, siis võib minuga julgelt ühendust võtta!!!