.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

pühapäev, september 13, 2009

IRL kandidaadid Halinga vallas

Nüüd on siis lõpuks kogu paberimajandus korras ning kandidaadid registreeritud. Meie nimekiri Halinga vallas on siis järgmine:

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
nr 127 ANNIKA EBROK
nr 128 HELI KÜNNAPAS
nr 129 RAUL PEETSON
nr 130 EPP SOKK

Olen sellest vist ka varem kirjutanud, et arvata võib, et kohalikud valimised on nö isikuvalimised. Me kõik oleme olnud need, kes oleme ja teinud oma tegusid. Valijatel jääb üle vaid 18.oktoobril näidata, et keda-mida ta pooldab.
Sellel, et enne valimisi midagi kokku lubama hakata, pole (eriti praegusel ajal) minu arust küll mõtet. Eriti minusugusel, kes pole volikogus olnud- kuidas on võimalik lubada, et näed, siia tuleb nii palju teed ja sina saad oma projektiks nii palju raha jne, kui ma ei tea, mis on tegelik seis ja tegelikud võimalused. Ja kas keegi üldse seda teab, kuna praegu ju muutub kõik nii kiiresti.
Ja sellest suhtumisest ei saa ma aru, et ühe inimese hääl ei muuda midagi. On ju tuntud tõde, et kui 1000 inimest nii mõtleb, siis on see juba suur hulk inimesi, kes jätab oma arvamuse avaldamata. Hiljem köögilaua taga virisemisel pole ka sel juhul mõtet.
No ja valimine ning oma hääle andmine on üks asi. Tegelikult aga on fakt see, et "valla asja ajamine" ei ole ainult vallavolikogu liikmete asi, vaid iga vallakodaniku asi. Nii nagu "riigi asja ajamine" ei ole riigikogu liikmete asi, vaid iga riigikodaniku asi!!!

Valimistest kirjutan tulevikus kindlasti veel... aga hetkel tuleb oma kahe magistri eriala kodutöödega tegeleda :-D