.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

neljapäev, juuli 09, 2009

Uulu laager 2009


Seekordne laager toimus 5.-9.juulil. Seega peale vanaema matuseid pakkisime asjad ja sõitsime kogu perega Uulu. Esimesel päeval jõudsime küll alles õhtul hilja, kuid kõik ülejäänud päevad võtsime koos Mathiasega päeval kõigist üritustest osa ja õhtuti Herlend ka. Seekord viisin mina jällegi läbi muusika tunde ning suurte poiste piiblitunde.

Loomulikult oli Mathiasega päris palju tegemist ning tundsin, et seekord ei saanud teistele laagrilastele nii palju aega ja energiat pühendada, kui eelmistel kordadel. Samas on Mathiase olemasolu maailma parim asi ning kõige väiksemal laagrilisel jätkus imetlejaid ja hoidjaid küll ja küll! :-)

Enne laagrit pidin muudkui kuulma vingumist, et "kuidas sa ikka lapsega laagrisse lähed?" ja "miks sa ta ikka kaasa võtad?". Aga kuhu ma ta siis viieks päevaks oleks pidanud? Ja miks ma OMA LAPSE oleks pidanud kusagile maha jätma, kui selleks pole äärmuslik vajadus? Ja miks oleks pidanud mina laagerdamise seekord vahele jätma, kui kõik toimis?

Mathiase on väga tähtis, aga tema päras ei pea küll ükski asi tegemata jääma, mida on võimalik koos temaga teha. Eriti kui see on tema jaoks ka vahva!

Rohkem pilte jällegi orkutis, seega kes tahab näha, küsige linki! (kynnapaz@hotmail.com)