.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

teisipäev, mai 19, 2009

Viimased pingutused

Lugemisblogisse kirjutasin täna loetud raamatust, mis oli tõsiselt vahva lugemine sellest, kuidas perre tuleb esimene laps. Nüüd aga tuleb ennast kokku võtta, sest 5 eksamit veel ja magistriõppe esimene aasta ongi edukalt lõpetatud! Maikuu on nii tormiliselt läinud, et ma pole õppimisega kuhugi jõudnud ja nüüd on küll kõik viimasel minutil. Ja üldse tahaks praegu õues olla ja perega aega veeta. Mathias on iga päegaga naljakam ja agaram.

Kuni emme arvutist oma ühe aine loengut vaatas, tegi Mathias tutvust peeglipoisiga! Ja arvutist meeldib talle loengute videoid ka vaadata, hakkab neile meestele vastu rääkima! :-) Aga see on ka põhjus, miks me Mathiasega koos enam eriti koolis ei käi: ta tahab lektoritest üle rääkida! Ja arvutiekraanil olevad lektorid meeldivad talle vist sellepärast, et algusest saadik talle ju koolis meeldis (lektorite jutt pani ta alati magama) :-)