.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

laupäev, veebruar 21, 2009

Kristliku kultuuriloo magistriõppe 9.sess

Viimastel nädalatel ööbime me Mathiasega Usuteaduse Instituudis vist rohkem kui oma kodus. Igatahes sel nädalavahetusel olime kolm päeva koolis. Peale Mathiase sündi oli see esimene kord, kui läksime kooli terveks sessiks ehk kolmeks päevaks.

Seekord õppisime varakiriklikku vaimulugu, Vana Testamendi tekste ja nende hermeneutikat ning Eesti kiriku- ja usuliikumiste ajalugu. Sess lõppes filosoofia mooduleksamiga laupäeva hommikul. Mathiasele see eksam eriti ei meeldinud, sest kõik olid vait, aga temale meeldib niiviisi loengus olla, et keegi ikka räägib ka :-)

Kusjuures seekord me pidime ühe korra loengust välja tulema (omal algatusel), kuna Mathias hakkas nii kõvasti rõõmsalt kilkama, et tema hääl käis kõvasti üle õppejõu hääle :-) Kuid õppejõud on meil toredad ning nii õppejõud kui kaasõpilased on Mathiase mõnusalt omaks võtnud. Nii et me jätkame tarkuse taganõudmist! :-)
p.s. praegu veel ei tea, kas filosoofia eksamiga saime hakkama... kuid hea on see, et siiani on mul tegemata jäänud vaid üks eksam, mis oli siis, kui Mathias oli 3.nädalane! Ülejäänud asjad on kõik joonel! Vahva!