.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

laupäev, jaanuar 31, 2009

Sessi võrra targem

Avastasin, et mu blogis on vaid jutud ja pildid Mathiasest (+Herlendist) ning koolist, nagu see oleks kogu mu elu!
Ahjaa- see ongi kogu mu elu! Seega pidasime neljapäeval vanaemade ja ühe vanaisaga Mathiase 2.kuuseks saamise sünnipäeva. Poja sai päris tordi koos küünaldega. Panin talle lõpuks selga kostüümi, mis oli tükk aega kapis seisnud, sest oli suur- see oli vist viimane kord seda kanda, kuna nüüd on täpselt paras ehk kohe-kohe väike! Poja kasvab ikka ruttu- beebide asi!

Täna tulime koolist! Mathiasega koos käisime loomulikult. Seekord jäime esimest korda ööseks ka ning kõik kulges väga hästi. Mathias on lihtsalt super laps väljaspool kodu käitumises. Kohe näha, et kodune kasvatus on "tehtud" :-) Järgmisel korral läheme arvatavasti esimest korda Mathiasega kogu sessiks ehk kolmeks päevaks järjest. Loodetavasti tema koolivaimustus säilib. Samas, mis seal imestada, meie kursusel on ju lihtsalt hunnik toredaid naisterahvaid, kes teda muudkui nunnutavad :-)

Koolis sain seekord kaks eksamit tehtud: sissejuhatus Vanasse Testamenti ja heebrea mõtlemisse ning religioonisotsioloogia. Mathiase üks esimesi unejutu raamatuid, mida emme ette luges, oligi Vana Testament :-)

Järgmisel sessil on filosoofia mooduli eksam ehk 3 filosoofia ainet ühes eksamis. Ning üldse jätkub nüüd eksameid igasse kuusse.

Eks Mathiase kõrvalt on ikka päris kunst see õppimine, sest ei taha, et tema selle võrra vähem aega saaks. Õnneks on tal palju toredaid sugulasi, kes on nõus hoidma. Samuti sain uue mõtte, et pojaga väljas jalutades õppida. Seega saame hakkama ning praegu küll käime kahekesi koolis edasi!