.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

laupäev, detsember 20, 2008

Issi poja!

Meie Mathias on issi poja. Nimelt oli mul neljapäeval fundamentaalteoloogia eksam, kuhu pidime Matuga minema. Kolm päeva enne eksamit oli meil iga päev palju nutmist ja väga rasked päevad, seega ma õppida ei saanud ja pealegi kartsin, et Matu haige ja ei tahtnud teda kooli tassida. Neljapäeval, kui enam polnud võimalik eksamit tegema minna, oli meil kõik korras!!! Seega järeldus: Mathiasel oli koolistress- talle ei meeldi koolis käia, nagu issilegi! ;-)

Ja teine asi, miks Mathias on issi poja on see, et teleka ees diivanil magab ta meil kõige paremini!
Aga täna käisime ikkagi koolis ära. Terve religioonisotsioloogia loengu kuulasime ära. Matu oli tubli ja magas ilusti, vahepeal piiksus ja tegi muid talle iseloomulikke hääli. Algul oli muidugi õppejõul segadus, et mille ma kotis tõin, et kõik kursakaaslased kotti piiluda tahtsid. Õppejõud jõudis juba rääkida nalja sellest, kuidas Toots kutsikatega kooli tuli. Kui ma piiksuva Matu kotist (vankri kotist, mitte seljakotist) välja võtsin, ei osanud ta muidugi enam midagi öelda.

Üldiselt on aga Mathias suur tähelepanu segaja, sest koolis oli loeng ikkagi häiritud ja kui lauluproovis ja jumalateenistusel käisime, siis kõikjal ikka pälvis meie pisike piiksuja palju tähelepanu.
Kuid see on loogiline, sest ta on ju nii armas! :-)