.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

esmaspäev, oktoober 27, 2008

Kolimine ja muud tegemised

Täna olime ääretult tublid ja jätkasime kolimist. Peale seda, kui hommikul ujumas ära käisin, veetsin ülejäänud päeva oma asjade pakkimisega. Ujumine tegi kõhubeebi väga aktiivseks, seega pakkimine eriti kiiresti ei läinud. Lõpuks läks Herlendiga kahekesi veel umbes tund aega, kui võtsime riiuleid lahti ning tassisime alla autosse.

Praeguseks on enamus kraami Libatses ka juba üles pandud. Üldiselt on aga mõlemad korterid hetkel jube-kole-hirmsad, sest mõlemas on kõik asjad laiali. Aga 1.novembrist tahaks korterisse ikka üürilised sisse lasta, seega peaks enne kõik täiesti korras olema- omad asjad väljas ja sissejääv kraam korteris!

Mina ise olen juba mitmendat päeva jälle allergiaga hädas. Jällegi ei tea, et mille vastu, aga mu nägu ja kael ja kõht on kõik allergilisi punne täis ja see on niiiiii paha. Ma pole elu sees millegi suhtes allergiline olnud, aga nüüd viimase kuu jooksul juba teine kord.

Tänu Kerstile ja Koidule on meil nüüd ka beebi turvahäll olemas. Täname !!! :-) Varustus hakkab juba kokku saama... aga samas on ka viimane aeg!

Üldse viimastel päevadel on mul tekkinud paanika, et aeg saab otsa ja peaks ennast lõpuks imekiiresti liigutama hakkama.

Täna sain veel töölt kätte gaasimürgituses mehe ehk Herlend tegeles mingite gaasitöödega ja nüüd hingame seda siin kordamööda sisse... nuuks. Aga ehk saab kõik korda.

Homme toimub meil Pärnus Eesti Religiooniõpetajate Liidu eestseisuse koosolek. ERÕL esimehena (-naisena) on mul kohustus (õigus) seda koosolekut juhtida, seega peaksin praegu hoopis tegelema koosoleku materjalide ettevalmistamisega. Teised eestseisuse liikmed on nii armsad ja säästavad rasedat-mind pikast sõidust mõnda teise linna ja tulevad seetõttu ise Pärnusse, et me saaks koosoleku siin maha pidada. Tulemustest ja otsustest juba homme täpsemalt! :-) Koosoleku koha suhtes oli meil isegi kokkulepe, et kui vaja peaks olema, eks nad siis tulevad kõik haiglasse, et otsused ikka tehtud saaks :-D Armas!