.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

reede, juuli 04, 2008

Uulu laager- 5.päev 3.07.2008

Ja oligi käes viimane päev! Jällegi täiesti märkamatult. Tundus, et just siis, kui suudad laagriellu sisse elada, saab laager läbi.
Enne lõpujumalateenistust otsustasime kasvataajtega ühiselt, et sügislaager peab ka tulema!!! Seega järjekordselt ülesanne mulle. Kõik küll naersid, et huvitav, kas hakkame siis laagris sünnitust ka vastu võtma... aga no loogetavasti sellest ülesandest nad siiski pääsevad :-) Eks näis ...

Diplomid saime ka lõpuks. Kui esimesel aastal seisis minu diplomi peal neutraalne: "Suur tänu abi eest laagri läbiviimisel!", siis sel aastal sain diplomi tekstiga:" Tublile ja vaprale naisele raske aasta ja kerge laagri läbimise eest."
Sügislaagrile mõeldes oli hulga lihtsam seekord lahkuvate noortega kallistusi jagada ning seejuures head aega soovida, kuna nimekiri laagrisse soovijatest on juba täitsa olemas :-) Kindlasti annan teada, kui on rohkem infot selle sügislaagri kohta. Hetkel vaid nii palju, et vanusepiir oli vist 13-16a ning ajaks sügisene koolivaheaeg.