.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

reede, juuli 04, 2008

Uulu laager- 3.päev 1.07.2008

Hetkel, kui Barbara umbes kl 8 karjus mikrofoni "Äratus!", hakkas sadama padukat. See kestis umbes pool tundi. Mina nautisin ootamatult lisandunud uneaega, kuid mitmed lapsed olevat olnud väljas ja nautinud vihma. See polnud eriti tore mõte, kuna meil pole laagris eritist võimalust asju kuivatada.
Seega hommikusöök toimus kirikus, kuid ülejäänud tegevusi hommikune vihm õnneks ei puudutanud ja kõik läks planeeritult.
Selle päeva laulutund oli mul suurte rühmaga. Seekord olid suured poisid ja tüdrukud ühes rühmas ning minu üllatuseks oli see hulga parem variant. Tundi oli igatahes nendega parem läbi viia. Erilisi üllatusi ei olnud, sest nendest noortest on enamus laagris olnud kõik need 4 aastat, mis minagi ning enamus käisid eelmisel aastal ka sügislaagris. Minu jaoks tähendas see aga tund aega oktaav madalamalt laulmist, kuna enamus neist ei suuda enam laulda kõrguses, mida väikesed lapsed suudavad. :-)