.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

reede, juuli 04, 2008

Uulu laager- 1.päev 29.06.2008Tegelikult läksime kasvatajatega kohale juba eelmisel päeval, et veidi ettevalmistusi teha. Laupäeval oli ilm vihmane ning põhiline mure, et mis saab kogu laagrist siis, kui muudkui vihma sajab.
Esimese laagripäeva hommikuks paistis päike. Kuna öö läbi oli vihma sadanud, siis tundus see nagu õnnistus ja kõigil oli hea meel. Hommikust saadik jätkus tegevust ja rabelemist kõigile.
Kuna Anul oli kaasas tema pere uus "beebi" ehk 5-kuune tiibeti mastifi kutsikas, siis tärkas minus jälle suur-suur armastus nende koerte vastu :-) Kohe toimusid ka telefoni-läbirääkimised Herlendiga ja ta oli nagu peaaegu et nõus, et võime võtta selle koera :-) Aga no fakt on see, et siukene suur kutsu korteris ei ela ja laps peab ka enne olema suurem, kui koer võtta. Igatahes broneerisin Anu käest ühe kutsika... aga esimesed sünnivad kõige varem umbes 1,5 -2 aasta pärast.
Juba esimesel päeval saatsime ühe lapse koju, kuna tal oli 39,5C palavik.
Esimese päeva kohustuslik osa oli kämpade ja telkide kaunistamine. Korraga ilmus nurga tagant välja Barbara, kes teatas, et käis laste tehtud kaunistusi maha pesemas. Läks natuke aega, enne kui sain aru, et lapsed olid pliiatsitega tõesti kämpat kaunistanud ehk selle PEALE joonistanud. Iseenesest hea mõte, kuna järgmisel aastal oleks võinud siis selle osa vahele jätta !
Toimus ka ühislaulmine. Sel aastal olid enamus laagri laule mu enda jaoks ka võõrad, kuid seda põnevam oligi koos lastega õppida. Laagri lauluks oli "Jeesus kutsub":
"Jeesus kutsub, järgi nüüd mind, teel mis taeva viib..."

Õhtul toimus mingisugune jalgpalli võistlus ja mingil põhjusel näidati seda ka laagris lastele (loomulikult õnneks ikka ainult neile, kes tõesti soovisid). Kui juba midagi nii mõttetut laagri kavas on, siis loodetavasti on järgmisel aastal meil ikka ka võimalus mõnda filmi vaadata, nagu sügislaagris sai tehtud.
Minu jaoks oli jalgpalli hea, kuna sõitsin koju magama. Nimelt oli Rolf terve eelmise öö haukuda karjunud ja ees ootas veel mitu unetut ööd, seega kasutasin võimalust magama sõita.