.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

reede, juuli 11, 2008

Magistriõpe

Ma pole ammu mingeid eksameid teinud. Nüüd siis magistriõppesse sisseastumise eksam. Eksamite reeglid pole vahepeal aga kuhugi kadunud. Nimelt kehtib jätkuvalt:

kui algul tundub, et 2 tundi eksami tegemiseks on pikk aeg ja esimesed pool tundi pühendad mõtlemisele, siis lõpuks, kui aega on 15 minutit, on üks ülesanne kindlasti veel tegemata ja hiiglama palju ideid kirjutamata.... ja käsi ka krampis! :-)

Ülejäänud aja pühendasin linnas shoppamisele ja muidu ringituiamisele. Nii kodune on jälle Tallinnas olla ning kui sisseastumiskatsed hästi lähevad, võin varsti siin väga tihti olla. Kadriorus suutsin korra vastassuuna vööndis sõita (tähendab- ühesuunalisel tänaval!), kuid õnneks sain kiirelt järgmisest tänavast alla keerata.

Homme on vestlus. Kehv asi on see, et nad on mu dokumendid kusagile ära kaotanuid (selle osa, mis saatsin postiga, osa õnneks interneti kaudu). Loodetavasti tulevad tänaseks välja.

Natuke närvi ajab ka see, et eksamikomisjonis on Aleksander Pulver, Mare Pork, Harry Roots ja teised taolised inimesed !!! Iseenesest mõjub see positiivselt eriala mainele... aga samas kui ma ei tea, kes neist mind vestlusel kiusama hakkab, siis (isegi olles läbi aja läbinud paljusid intervjuusid) hirmutab see ikka veidi. Aga nad olid eile kõik toredad!

Kusjuures hea uudis on ka see, et konkurss sellele erialale on päris suur. Ehk ei ole nii, et tuled magistriõppesse, lööd jalaga ukse lahti ja ütled, et maksad, vadi pead ikka teistega võistlema, et üldse kohta saada. See on hea! Sisekaitseakadeemiast oli päris palju inimesi.
Igatahes järgmise nädala algul on selge, kas minust saab Tallinna Ülikooli organisatsioonikäitumise eriala magistrant! :-)