.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

pühapäev, juuni 15, 2008

Firma suvepäevad


Seekordsed suvepäevad toimusid meil enne suve! Asjaajamist oli jälle palju ning minu jaoks oli tegemist siiski tööpäevaga. Sellegi poolest oli lõbus. Käisime Haanjamehe talus Võrumaal. Minu jaoks oli koht tuttav, kuna paar aastat tagasi käisin samas kohas Siseministeeriumi rahvaga ning tookord viisid meie suvepäevi läbi samuti MADi poisid, nagu seekordki.
Päeva esimene pool (5 tundi) möödus metsades mütates, ehk toimus orienteerumine läbi vihma ja sopa. Erinevates kontrollpunktides tuli täita ülesandeid, mis mõnigi kord tundusid algul võimatud. Kuna rõhutud oli aga meeskonna jõule, siis lõpuks selguski, et ühise meeskonnana töötades on võimalik kõik etteantud ülesanded edukalt läbida.
MADi poistega oli see minu jaoks juba mitmes kord koostööd teha ning jätkuvalt julgen neid ka teistele soovitada.
Õhtu jätkus peoga... ja hommikul pikk bussisõit. Meie bussi rahvas sai veel luksusliku pikniku kusagil Rutu mäel, kuna buss läks katki ja pidime 1,5 tundi uut bussi ootama. Õhtuks olime ikkagi kodus ja tuju hea.
Eriti hea meel oli minul, kuna kuigi algul peetu metsaretke raskeks, kuulsin osalejatelt vaid kiitust ja rahulolevaid noote.