.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

kolmapäev, juuni 25, 2008

Beebi põtkis

Täna ma küll usun, et beebi põtkis !!! :-) Kuigi ega algul ju täpselt ei tea, mida oodata, aga 99 % olen küll kindel... ja loomulikult on mul selle üle hea meel.
Algul, kui see enam saladus ei olnud tundus, et oli hulga vahvam, kui kõik ei teadnud. Nüüd aga on vastupidi- kõik elavad nii palju kaasa ja on nii heasoovlikud, et see annab kindlalt tunde, et JAGATUD RÕÕM ON KAHEKORDNE!!! Või veel-rohkema-kordne :-)
Lapsehoidjate nimekiri on igatahes juba pikk :-)
Tegelikult tuleb aga veidi rohkem kui pool aega veel oodata....
Tavaliselt ei viitsi ma üldse arsti juures käia. Nüüd ei jõua aga ära oodata, millal saaks järgmine kord arsti juurde minna ja jälle uusi pilte !!! :-)

3 Arvamused:

 • At 9:55 PM, juuni 29, 2008, Anonymous kadi said…

  Kallike, kas on teada ka, on tulemas tütreke või pojake?
  Me Agnega tihti planeerime, et peaksime tulema ja vaatama kuidas teil seal läheb, aga kuidagi plaanid on alati plaanideks jäänud.
  kadi

   
 • At 4:27 PM, juuli 04, 2008, Anonymous Anonüümne said…

  Palju, palju õnne ja kannatust:) See aeg läheb tegelikult nii kiiresti, nii et naudi seda raseduseaega, kui kõik nunnutavad ja poputavad ning kõhukest imetlevad. Imelik mõelda, et alles niljuti olin ise veel üks nn ootajate hulgas.
  Ning praegu ootan sind (teid) endiselt külla ja katsikule;)

   
 • At 4:29 PM, juuli 04, 2008, Anonymous Anonüümne said…

  see viimane kommentaar oli siis jaanalt;)

   

Postita kommentaar

<< Home