.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

pühapäev, mai 25, 2008

Ikka veel elus ja tegusam kui varem! :-)

Ma sain Karini käest ükspäev noomituse, et ma pole blogisse ammu kirjutanud. Kusjuures ma isegi poleks ise tähele pannud... kuidagi täiesti ära on ununenud. Ise ka ei tea, et miks. Tegelikult on ju viimasel ajal nii palju asju juhtunud... äkki sellepärast polegi kirjutanud, et enamus aega kulub elamisele :-)
Ega tööst vabal ajal arvuti taha küll enam eriti tihti ei satu. Aja kulutamiseks on hulga väärtuslikumaid tegevusi :-) Ehk siis meil läheb hästi! :-) Enamus tegevusest marsruudil Pärnu- Pärnu-Jaagupi- Libatse- Pärnu.
Eile käisime järjekordsel vägeval üritusel- mootorrataste mäkketõusul Anelema karjääris.
Nüüd on mul PUHKUS ka !!! 2 nädalat!
Mõne päeva pärast Rootsi. Isegi rootsi keelt olen viimastel nädalatel jälle õppinud.
Homme terve päev Tallinnas. Alustame Eesti Religiooniõpetajate Liidu eestseisuse koosolekuga ja seejärel religiooniõpetuse ainenõukogu koosolek. Olen viimasel ajal oma ERÕL eestseisuse esimehe ametile jälle rohkem aega pühendanud ning mõned asjad korda ajanud. Homset koosolekult ootan küll väga! Ainult auto parkimine on jälle probleemne küsimus... Tallinna vanalinn ju ikkagi!
Enne Rootsi reisi veel Uulu laagri koosolek ehk minu järgmise puhkuse teema.
Ja üldse on hea teada, et varsti saan palju- palju puhata! :-)

1 Arvamused:

Postita kommentaar

<< Home