.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

kolmapäev, aprill 16, 2008

"Kivid ja leib" loetud

V. Ranneti "Kivid ja leib" on nüüd ka lõpuks loetud ja sellest võid lugeda Heli lugemisblogist.
Peale seda proovisin lugeda midagi kerget ning võtsin ette Kerttu Rakke "Küpsiseparadiis". Ühe õhtu lugesin ja hetkel see minust sinna jäigi. Tahaks küll teada, mis raamatuga tegemist on, aga raske on kulutada oma aega sellele, mis tundub ajaraiskamisena.

Peale Rakke lugemist tuli isu millegi "soolasema" järgi ja tundsin, et vaja on midagi mõnelt healt eesti kirjanikult. Lõpuks jäi riiulist kätte Karl Ristikivi "Õige mehe koda" ja nii ma sellega nüüd tegelengi. Valikuga rahul! Ristikivi Tallinna triloogia esimene raamat "Tuli ja raud" on mul ka kooli ajal läbi loetud ning kuna "Õige mehe koda" on triloogia teine osa, siis seda põnevam ongi.

"Õige mehe kojaga" on veel see lugu, et keegi on seda enne mind lugenud... Kust tean? Kaaned on raamatu küljest lahti. Seega mul on kahtlus, et lugeja(te)ks oli(d) noored õed Künnapased (a).

2 Arvamused:

  • At 8:58 PM, aprill 21, 2008, Blogger Karin said…

    mina ei tunnista mitte kunagi avalikult, et oleksin mõne raamatu ära lõhkunud. järelikult pidid need olema mõned teised õed künnapased!

     
  • At 3:03 PM, aprill 23, 2008, Blogger Heli said…

    Blogi polegi avalik koht, nii et võid kohe ausalt välja rääkida, millega sa TEGELIKULT hakkama oled saanud :D

     

Postita kommentaar

<< Home