.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

neljapäev, detsember 20, 2007

Jõulud- tehtud!

Oi, mul pole tükk aega nii head päeva olnud, kui täna! Jõulud on tehtud! ;) Ja edukalt!

Hommikul oli küll hirm, et kas ja kuidas kõik sujub, kuid kui kõik pihta hakkas, siis polnud enam aega millegile mõelda.
Meie lauluesinemine piiiiikalt harjutanud bändiga (irw) läks hästi. Nüüd läheme varsti stuudiosse ja ringreisile :-) :-) :-)

Õhtu jätkus ootamatult- nimelt võrkpalli tähe all! Peaaegu PÄRIS võrkpalli! Elu esimene kogemus, kui esimese 10 minuti jooksul küsib inimene sinu käest selliseid küsimusi, et sa suudad kõik strateegilise informatsiooni välja lobiseda... sest mitte vastata oleks imelik ;) Ja üleüldse oli lõbus! Need poisid ikka mängisid PÄRISELT ("päriselt- päriselt").

Bowlingu plaan oli meil küll varem... aga et lõpuks sellise seltskonnaga sinna jõuame, seda poleks kunagi osanud arvata... sest seda varianti lihtsalt polnud ;-) Kuigi minu kaotuseks (nagu ALATI) oli pöidlaküüs, siis tegelikult oli mul jällegi vahva ja informatiivne üritus.

Tänan! :-)

1 Arvamused:

  • At 3:55 AM, detsember 23, 2007, Anonymous Marko said…

    Bowling on hea. Kahjuks pole saanud ise juba ammu mängimas käia. Viimati sõbraga Tartus ja siis oli maraton (3h+7h kahel õhtul) See oli vägev :)

     

Postita kommentaar

<< Home