.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

neljapäev, november 01, 2007

Täiesti õnnetu !

Ma olen kohe täiesti õnnetu praegu! Vähe sellest, et laager on lõppenud, nüüd on Marcus ka läinud. Nuuks....

Viimased 5-6 päeva on olnud täiesti fantastilised ja hoopis teistsugused, kui enamus ülejäänud päevi. Nii hea oli üle hulga aja jälle rääkida pikalt ja vabalt kõigest ja kõigist, ilma et peaks mõtlema, kuidas oma mõtteid ilmalikult väljendada ning ilma, et peaks kartma, et räägitu sulle kuidagi valest kohast ja valel ajal tagasi tuleb...

Bussisõidu lugu... et keegi ei tea, kuhu buss sõidab... mäletate? Laagrilapsed kindlasti teavad. Minu buss sõitis kõik need kuud laagri poole. See oli suur eesmärk ja miski, mida oodata. Ja nüüd on tehtud! See on hea, kuna kõik läks hästi. Samas on aga tühi tunne, sest... mis edasi? Muidugi leppisime kokku, et igasugu asju hakkab toimuma, kuid sellegi poolest on hetkel nagu väike tühimik, selline koht, kus veel ei tea, et kuhu edasi.

Mitmed asjad olen selle viimase nädalaga hulga selgemaks saanud. Just selles suhtes, et kuhu poole ise peaks edasi liikuma.

Püüan veel võtta aega, et viimase nädala sündmustele mõelda, sest... praegune aeg on oluline... just suuna valimise suhtes :)