.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

pühapäev, september 04, 2005

Tavalised asjad

Mõnikord on maailma mõnusaim tunne teha tavalisi asju. Praegu näiteks pesin nõusid, korsitasin oma tuba ja hakkisin rabarberit. Ja see kõik oli mõnus. Päeval võtsime kartulit. Isegi see oli mõnus ;) vähemalt natukene aega. Kartulivõtuga on muidugi see asi, et kõige mõnusam on siis, kui see tehtud on!

Üldiselt on mul see nädalavahetus vaba. Südametult unustasin seekord kõik muud asjad ära ja otsustasin kodus puhata. Juulikuu algusest saadik ei ole mul vist enam nii vedanud, sest kogu aeg on vaja kusagil mujal olla ning koju jõuan heal juhul üheks päevaks nädalas. Seekord aga isegi neljapäeva õhtust kuni pühapäeva hommikuni. No selle aja sisse on muidugi mahtunud pikk vestlus tulevases töökohas, kohtumine Pärnu-Jaagupi muusikakooli direktrissi ja teiste õpetajatega, massaž, maniküür, Isamaliidu Halinga osakonna koosolek, kartulivõtt, juuksur, auto pesemine, pikad ja asjalikud vestlused sõpradega.... aga üldiselt on tegemist olnud üle aegade ühe lõõgastavaima nädalavahetusega.

Pühapäevane päev toob kaasa kohtumise hulga sugulastega, sest läheme Laitsesse mu ristiema sünnipäeva tähistama! Minu isa on aga järgmine sünnipäevalaps ning seda reedel, 9.septembril. Jaani ja Antonit ei tasu muidugi ka ära unustada- nemad saavad 7.septembril aastakese vanemaks. Ette ja taha õnnitlused kõigile !