.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

laupäev, jaanuar 22, 2005

Pärnumaa viiulikoor

Täna oli esimene kohtumine. Meie ka muidugi kohal, sest juhendajaks ju võrratu Krista Sildoja !!! Enne kui saime üldse midagi mängida ristiti meid õdedega "ekspertgrupiks".... aga loodetavasti vähemalt sel korral suutsime seda nime ka kaitsta. Eks näis, mis saab, kui lood raskemaks lähevad ;)

Ja te pole valesti aru saanud- mängin ikka akordionit... mis sellest, et viiulikoor :D Muidugi kui siiralt aus olla, siis järgmisel kohtumisel Pärnu-Jaagupis loodan tegelikult selles kooris juba viiulit mängida... aga eks näis. Selle ürituse pilte saab näha igatahes aadressil www.rahvamuusika.ee/viiuldajad .

Ja õdedega tegutseme nüüd jälle aktiivsemalt rahvamuusikas üle hulga aja. Esimene "verstapost" hetkel on Pärnumaa Noortefestival 25.veebruaril Pärnu Kontsertimajas. Loodetavasti suudame kokku panna parima kava, mis me kunagi mänginud oleme. Ning point on ka selles, et ei saa ju käest lasta põhimõtteliselt sülle kukkunud võimalust esineda KONTSERTIMAJAS !!!! Igatahes, kellel võimalust, tulge kuulama !