.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

neljapäev, jaanuar 27, 2005

Juba möödas..

See nädal läks nii kiiresti. Eks kindlasti oli see tingitud ka kahenädalalsest eemal viibimisest, sest nüüd oli hoopis tööl käimine vahelduseks.
Samuti ei jõua ära oodata laupäeva, kui läheme Krista juurde muusikat õppima. Meil on nüüd täpselt 4 nädalat aega, et noortefestivali kavaga tegeleda. Eile jõudsin nii kaugele, et harjutasin soomlaste CD-de järgi lugude mängimist kuulmise järgi.. ei usu, et see teistele läheduses viibijatele eriline muusikaline elamus oli ;) Kuigi lõpuks tuli ikka mitu lugu päris hästi välja ka.

Ja sel nädalal on palju "auru" kulunud ka pühapäevaks ettevalmistumisele. Nimelt hakkame nüüd õdedega pühapäevakooli tunde andma Pärnu-Jaagupis. Seega tegeleme nüüd enda sellealase harimisega.... ja areneda on meil küll ja veel... isegi liiga palju.... Aga igatahes oli see järjekordne põnev pakkumine ning seepärast ei tahtnud sellest ära öelda. Seega alates tulevast pühapäevast harjutame oma kätt pühapäevakooli õpetajatena :)