.:: Heli päevaraamat ::.

The greatest thing you´ll ever learn is just to love and be loved in return. Õpi nii, nagu elaksid igavesti. Ela nii, nagu sureksid homme

kolmapäev, detsember 15, 2004

Siseministeeriumi ja Sisekaitseakadeemia jõulupeod 15.detsember 2004

Ja laevapidu võis alata !!!!!
Seekordse Siseministeeriumi jõulupeo teema oli Junga-temaatika ja pidu toimus Poseidonis. Meie osakond otsustas rottideks hakata- rotid, kes lahkuvad uppuvalt laevalt. Etteasteks valmistasime ette fantastilise evakueerumise juhendi ;) Üldiselt tuli rahvas rottide järgimisega hästi toime ning enne laeva uppumist suudeti strateegiliselt olulisemad jungad päästa ;) Samuti sai terve meie osakond stiili eest eriauhinna. Meie Riina ja Angeliinaga osalesime ka ühes mängus... kus pidime jooksma taldrikut pea peal tasakaalus hoides... aga tänu minu suuuuuurtele kõrvadele ja metsikule kiirusele (irw... oli ju vaja ikka kiirelt ajama panna) ei tahtnud taldrik sugugi oma kohal seista... ja niii ootas mind teisel pool saali nö karistusring.... kus pidin palju-palju veini lihtsalt sisse kallama.... ja siis anti veel mingi pall.... mina mängisin sellega parem kohe jalgpalli ;)

Tantsuks mängisid võrratud Kihnu Poisid (vt ka http://www.kihnupoisid.pri.ee/ ), kes küll ise tantsupõrandale keerlema tulemast keeldusid, kuid laval olid omas elemendis. Mina ei saanud ühtegi soovilugu küsida, sest nad mängisid kõik mu lemmiklood ära. Tublid poisid! Meie igatahes ei saanud tantsupõrandast eemale ka siis, kui meie auväärt meessugu puhata soovis... Selle ürituse pilte leiab ka aadressil www.pilt.ee/kynnapaz ... kuid seda ainult privaatses albumis... no kõigi riigiametnike huvides ;) Sellele ligipääsemiseks tuleb lihtsalt endale pilt.ee-s konto teha ja siis annan ligipääsu.

Samal õhtul oli aga programmis ju veel ka Sisekaitseakadeemia jõulupidu. See toimus Terraariumis ning kella 1 paiku me sinnapoole siis suundusimegi. Arvata võib, et see oli natukene liiga hilja ning "liiga kainet" nägu me sealt eest ei leidnud... ning üldse olid selleks ajaks pidutsejate read kahtlaselt hõredaks jäänud. Peale selle tuli enne sissesaamist pikalt piletimüüjaga vaielda..... Selle peo pildid on ka klubi kodukal üleval. Kogu meie rahvas igatahes tantsis hommikuni... kohe VÄGA hommikuni... ja lõpuks tundus, et siseministeeriumikate osakaal Terris oli isegi suurem kui sisekaitsekate oma :)

No jõulude periood sai meeldivalt sisse õnnistatud! :D

1 Arvamused:

  • At 1:46 AM, detsember 22, 2004, Anonymous Anonüümne said…

    Tervitused, äkki saaks ka ligipääsu nendele piltidele?! Tervitades Kihnu Poisid. Meie (minu) pilt.ee konto nimi on jannovesik. Parimat!
    Janno

     

Postita kommentaar

<< Home